APURI GAMING COIN
FİKRİMİZ
Apuri Gaming Coin'nın ana amacı Apuri GPS tarafından geliştirilen ve Temmuz ayında piyasay sürülecek olan Apuri Quizz Uygulaması içindeki AG Parasını kullanmaktır. Özellikle Asya'da milyonlarca kişi her gün mobil telefonlarında Canlı bilgi Quizz'ini oynuyor. Dolayısıyla AG Parası milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor ve size günlük kar garantisi veriyor.
1. Aşama Bitişi
Days
Hours
Minutes
Seconds
KAYIT OL

Apuri Gaming Coin üzerinden kayıt olun ve hesabını etkinleştirin

SATIN AL

Apuri Gaming Coin satın alın ve Staking yaprak ya da Kar Kiralayarak kârınızı arttırın

QUIZ UYGULAMASI

Günlük Apuri Gaming Coin kârınızı garantiler

genel bakış

NEDEN APURI OYUN PARASINI SEÇMELİYİM?

A
Ürünümüz, en büyük önceliği güvenlik olarak inşa edilmiştir. Tüm paralar son teknoloji donanım cüzdanlarımızda güvenli biçimde saklanır. Apuri oyunlarının kullanıcı dostu arayüzü hem yeni başlayanlar hem de becerikli komisyoncular için ayarlanmıştır.
Özel fiyat tahmini dahil olmak üzere gelişmiş işlevsellikle donatılmıştır. Müşterilerimizin sosyal etkileşimi sevdiğini biliyoruz, biz de seviyoruz. Uçtan uca algoritmayla tüm veriler kullanıcı cihazlarında depolanır.

VİDEO İNCELEMESİNİ İZLE

AG PARA, EN SON TEKNOLOJİYLE YARATILMIŞTIR VE TÜM POPÜLER KRİPTO PARALARIN EN İYİ ÖZELLİKLERİNİ TEK BİR PARADA BULUŞTURUR.

APURI COINS

 yarışmasında kullanılmasıdır.

AG Paraları ERC-20 teknolojisine dayanan paralardır. Yeni Apuri Pazarının temel varlığıdır. Apuri Gaming Coinnın temel amacı bu paraların günlük garanti kâr sağlayan apuri yarışmasında

ANA ÖZELLİKLER

  • Mükemmel güvenlik: Tüm yatırımlarınızın güvenliğini çok düzeyde sağlamaya kendimizi adadık. Endişe etmeksizin işinize odaklanabilirsiniz.
  • Performans için tasarlandı: Tasarımcılarımız gerçekten dikkat dağıtmayan bir arayüzü inşa edebilmek amacıyla profesyonel komisyoncuların kullanıcı deneyimini analiz etmek için saatlerini harcadı.
  • Staking: Sistem, paraların düşük ihtimalli rastgele bir süreç yoluyla verildiği çalışma ispatından farklı olarak garantili geri dönüş ve öngörülebilir bir gelir kaynağı sunar.
  • Kâr Kiralama: Kâr Kiralama Programımızı kullanın ve %9,9 ila %19,9 arasında aylık gelir sağlayın. Kârlar günlük olarak cüzdanınıza aktarılacaktır.

HİZMET NOKTALARI

Akıllı Sözleşme
Bir akıllı sözleşmenin ana hedefi iki tarafın aracılar olmaksızın internet üzerinden çalışıp işlem yapabilmesine izin vermektir.
Merkezi Değil
Uçtan uca algoritma sayesinde tüm veriler kullanıcı cihazlarında depolanır.
Çevrimiçi Kontrol Paneli
Ayrıntılı bilgiler her zaman elinizin alında.
Güçlü Şifreleme
Verilerinizi korumak için güçlü şifreleme kullandık.
Sertifikalı Ekip
Sertifikalı uzmanlar ve kripto gurularından oluşan süper profesyonel bi ekibimiz var.
Destek Sistemi
24 saat, haftanın 7 günü çalışan 5 yıldız puanlı çevrimiçi destek sistemimiz var.
YOL HARİTASI 2019 / 2020

 STRATEJİMİZ VE PROJE PLANIMIZ

AG COIN ÖNEMLİ NOKTALAR

 Kârınızı arttırmanız için stratejimiz

BAĞLI ORTAK

AG Para Ortaklık programıyla platformumuzun potansiyelinden faydalanın. Kapsamlı ortaklık programımız gelirinizi en fazlaya çıkarmak ve trafiğinizi yüksek kaliteli, aktif tüccarlara çevirmenizi sağlayarak işinizi piyasadaki en kazançlı ortaklık indirim paketlerinden biriyle inşa edebilmeniz için tasarlandı.

Staking

Faydalardan Bazıları. Paraları staking yapmanın en büyük faydalarından biri sürekli pahalı donanım satın alma ve enerji tüketme ihtiyacını ortadan kaldırmasıdır. Sistem, paraların düşük olasılıklı rastgele bir süreç sonucunda verildiği çalışma ispatından farklı olarak garantili kâr ve öngrülebilir bir gelir kaynağı sunar.

KAR KİRALAMA

Kâr Kiralama Programımızı kullanın ve %9,9 ila %19,9 arasında aylık kâr sağlayın. Kârlar günlük olarak doğrudan cüzdanınıza aktarılacaktır. Kârınızın Kâr Kiralama Programından çekilmesi sizin isteğinize göre herhangi bir zaman yapılabilir. Kâr Kiralamamız 90 ila 180 gün arası çalışmaktadır ve 100$'dan başlanabilir.

Subscribe and keep in touch with our news!

Newsletter

[mc4wp_form id=”257″]

PARA SATIŞ KOŞULLARI

YAPI VE AŞAMALAR APURI OYUN PARASI PARA TOPLAMA HEDEFLERİ

5,000,000,000

KİTLESEL SATIŞTA

50M

YUMUŞAK HEDEF

100M

SERT HEDEF

ERC-20

PARA TÜRÜ

BTC, ETH, XLM

SATIN ALMA YÖNTEMLERİ

PARA DAĞITIMI

  • %40 Kamuya Satış
  • %30 Kâr Kiralama
  • %20 Staking
  • %10 Ar&Ge

PARA BİLGİLERİ

Başlangıç: 7 Mayıs 2019, Pazartesi, 8:00
Bitiş: 6 Eylül 2019, Pazar, 8:00
Sert hedef: $100M
Yumuşak hedef: $50M
Para: AGC
Değişim oranı: 1 AGC = 0.05 USD

Güvenlik

Apuri Parası güvenlidir ve üç düzeyli ISO 27001:2013 bilgi güvenliği standardına sahiptir.

Anonimlik

Teknoloji, hiçbir kişisel veriyi paylaşmadan yalnızca e-posta kullanarak anonimliği kuvvetli biçimde destekler.

Senkronzasyon

Temiz ve ayrıntılı yönetici kontrol paneli, verilerinizi anında tüm cihazlarınızda senkronize eder.

Sertifika

Müşterilerimize bilgilerini ve kariyerlerini geliştirmeleri konusunda sertifikalı kripto para uzmanlarımızla yardımcı oluruz.

Aşama 1

Fiyat

$0.05

Aşama 2

Fiyat

$0.10

Aşama 3

Fiyat

$0.15

Aşama 4

Fiyat

$0.25

*

Apuri Para hizmetlerinden herhangi birini kullandığınız zaman aşağıdaki koşulların tamamını kabul etmiş sayılırsınız. Apuri Para hiçbir finansal kurum tarafından desteklenmemektedir ve değeri garanti altına alınmamaktadır; Apuri Para satı alırken müşteri, Apuri Para'nın değersiz hale gelme riskini üstlenir. Müşteriler Apuri Para satın almadan önce araştırma yapmalı ve riskleri değerlendirmelidir. Şirket, satın alınan Apuri Paraların gelecekteki deeri hakkında kesinlikle bir garanti vermemektedir. Müşteri, tüm Apuri Para ödemelerini şirkete müşterinin sahip olduğu adresten yapmalıdır.

Working Hours

You Can Buy Coins 24*7

Hotline

Email: info@apurigamingcoin.com
Email: contact@apurigamingcoin.com